۶ تجربه شگفت انگیز با خرید دوربین مداربسته

۶ تجربه شگفت انگیز با خرید دوربین مداربسته

19:22619۰

مگه خرید دوربین مداربسته به آدم حس شگفت انگیز میده ؟؟؟؟؟؟

حتماً تا حالا از خودتون پرسیدین که توی این اوضاع اقتصادی و خیلی مشکلات مالی موجود در زندگی روزمره ما ، چه چیزایی بخرم؟ کی بخرم ؟

شاید خیلی وسیله ها و کالاهای لوکس و گرون قیمت رو نخریم. مگه اینکه لازم داشته باشیم. مجبور بشیم و بخریم.

یه پیشنهاد جذاب و استثنایی:

قبل از اینکه ادامه مطلب رو بخونید ، پیشنهاد می کنم یه سری هم به فروش ویژه تجهیزات سیستم مداربسته در فروشگاه اینترنتی ما بزنید.

فروش ویژه دوربین مداربسته دام AHD با قیمت شگفت انگیز ۲۹۹۰۰۰ تومان!! همین الان خرید کن! 

توی دل این سوالات و این مشکلات ، فکر کنید یه شب که خونه نیستید ، برگردید و ببینید که دزد به خونه شما زده و خیلی از وسایل ، اموال و دارایی هاتون رو برده. یا فکر کنید که شما صاحب یه کسب و کار کوچیک یا بزرگ هستید؛ کارگران و کارمندان شما دل به کار نمیدن و درست کار نمیکنن. شما هم از عملکردشون راضی نیستید و نمیدونید چیکار کنید.

یا یه حالت دیگه اینکه شما بچه کوچیک یا یه سالمند ( پدر و مادر عزیز پا به سن گذاشته ) توی خونه دارید. چون خودتون سرکار میرید ، مجبورید براشون پرستار بگیرید. دل تو دل شما نیست که الان حال و اوضاع بچه چطوره؟ پرستار حواسش به بچه هست؟
به این فکر کنید که شما یه ویلا یا آپارتمان توی یه شهر دیگه دارید. شاید ماهی یکبار برید اونجا. ولی دوست داشته باشین که بدونید الان توی ویلا همه چی امن و امان هست ؟ دزد به ویلا نزده باشه. آبیاری باغچه ها که به صورت هوشمند طراحی شده ، درست و سر ساعت انجام میشه ؟ و هزاران سوال دیگه.

خب !!

اینایی که گفتیم فقط چند تا از مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های شما در زندگی روزمره بود. چون باید قبول کنیم که امنیت و آرامش دو تا حس حیاتی و لذت بخش توی زندگی ما هستن.
حالا شاید با خودتون بگید که اینا چه ارتباطی با خرید دوربین مداربسته داره ؟
در جواب این سوال باید بگیم که همیشه یکی از اصلی ترین سوالات ذهن ما این بوده که چطوری حس امنیت و آرامش برای خودمون ایجاد کنیم. پاسخ به این سوال میتونه علت اصلی خرید دوربین مداربسته یا اصولاً هر سیستم حفاظتی و نظارتی دیگه ای مثل دزدگیر اماکن باشه.
چرا دوربین مداربسته بخریم؟؟
همه اون مواردی که اول این مقاله بهش اشاره کردیم و خیلی علت های دیگه میتونه بهترین جواب برای این سوال باشه.ایجاد و تجربه چند احساس که شاید تا الان بهش فکر نکردیم.

۶ تجربه شگفت انگیز با خرید دوربین مداربسته :

۱. پیشگیری از وقوع دزدی ( حس امنیت )

شاید مهم ترین مزیت خرید دوربین مداربسته ، پیشگیری از وقوع دزدی باشه. چرا که نصب دوربین مداربسته خودش یه عامل بازدارنده هست. عموماً اماکن و ساختمان هایی که دوربین مداربسته در اونا نصب شده ، کمتر مورد سرقت قرار می گیرن ؛ البته پیشگیری از سرقت به یه سری عوامل دیگه هم بستگی داره.مثل تامین امنیت فیزیکی ( نرده و حفاظ مناسب ، دیوار کشی استاندارد دور باغ یا ویلا ، ایجاد اتاق سرایداری یا نگهبانی و … ) ، نصب دزدگیر اماکن و خیلی عوامل دیگه.
در کل میتونیم بگیم که نصب دوربین مداربسته میتونه تا حد خیلی زیادی به ما حس امنیت بده. این حس یک نعمت مخفیه که خدای مهربون به همه ما هدیه کرده. پس قدرش رو بهتر بدونیم.

۲. امکان نظارت و کنترل بر فعالیت و عملکرد افراد و تجهیزات ( حس مدیریت )

 نظارت و کنترل بر فعالیت و عملکرد افراد و تجهیزات با خرید دوربین مداربسته

با نصب دوربین مداربسته توی محیط کار ( کارگاه ، کارخونه ، شرکت و … ) تا حد زیادی میتونید عملکرد افراد رو نظارت کنید. فعالیت اونارو کنترل کنید و اشرافیت خوبی روی عملکرد کارمندان یا کارگران خودتون پیدا کنید.

علاوه بر این اگه شما یه کسب و کار تولیدی دارید ، میتونید به غیر از کنترل افراد ، ماشین الات و تجهیزات کارخونه یا کارگاه رو هم کنترل کنید.خرابی های احتمالی رو شناسایی کنید. همه مراحل خط تولید رو چک کنید و … .همه این موارد باعث میشه که بهره وری کاری در کسب و کار شما افزایش پیدا کنه.در نتیجه میشه گفت حس مدیریت در شما شکوفا میشه و از این حس خوب لذت میبرید.

۳. امکان نظارت و کنترل بر فعالیت کودکان و سالمندان ( حس اطمینان ) :

اگه شما پدر و مادر یه کودک خردسال هستید و علاوه بر اون شاغل هم هستین ، شاید مهم ترین دغدغه شما ، نگهداری از کودک در طول روزه. چون بچه
گل شما باید توی خونه تنها باشه یا اینکه برای مراقبت از اون باید پرستار استخدام کنید.

خب مساله اصلی اینجاست که چطوری میشه حداقل، عملکرد پرستار رو از راه دور کنترل و نظارت کرد. بهترین راه حل ، خرید دوربین مداربسته و نصب توی محیط خونه میتونه باشه. چون تا حدودی از نگرانی شما کم میکنه و احساس اطمینان خاطر به شما میده.حتی در نگهداری سالمندان هم این موضوع کاربرد داره.

۴. امکان کنترل و نظارت موقعیت های مختلف از راه دور ( حس تسلط و قدرت ) :

شاید جذابترین علت خرید دوربین مداربسته ، امکان کنترل از راه دور محیط هایی باشه که از ما دور هستن. نمیتونیم همیشه به اونجاها سر بزنیم.مثلاً یه ویلا یا آپارتمان توی یه شهر دیگه. همیشه واستون مهم بوده که بدونید و از اون مهم تر اینکه ببینید چه اتفاقی اونجا میوفته. یا اینکه سیستم آبیاری مکانیزه و هوشمند شما درست عمل میکنه. یا آیا فرد باغدار به موقع کارهای باغبانی ویلای شمارو انجام میده یا خیر.
بهترین راهکار ، خرید دوربین مداربسته و نصب اون توی ویلا شما باشه. با یه طراحی و اجرای خوب سیستم مداربسته و فراهم کردن بستر انتقال تصاویر ، شما میتونید تصاویر دوربین های مداربسته رو با موبایل ، تبلت یا لپ تاپ خودتون ببینید.این موضوع به شما حس تسلط و قدرت میده. چرا که اشرافیت خوبی روی دارایی هایی دارید که در دسترس شما نیستن.

۵. ایجاد حس مفید بودن :

احتمالاً براتون پیش اومده که توی کوچه یا محله شما ، دزدی اتفاق افتاده باشه. همسایه شما بیاد و از شما بخواد که تصاویر دوربین مداربسته بیرونی شما ( جلو درب ورودی ساختمان ) رو چک کنید. شاید لذت کمک به یه نفری که دزد دار و ندارش رو برده خیلی زیاد باشه.این یعنی مفید بودن. خرید دوربین مداربسته و نصب اون ، میتونه این حس رو در شما ایجاد کنه.

۶. ایجاد حس آرامش :

میشه گفت همه پنج مورد گفته شده در بند های بالایی این مقاله رو میشه در این بند خلاصه کرد. اونم ایجاد حس خوبه. حس آرامش. شاید کمک به دیگران ، نظارت بر عملکرد کارمندان ، کنترل ویلا از راه دور ، کنترل و نظارت کودک و پرستار در خونه و بقیه چیزا به تنهایی از علت های خرید دوربین مداربسته باشن ولی ایجاد حس آرامش که با امنیت همراهه ، میتونه بهترین دلیل برای نصب دوربین مداربسته باشه. یه لذت همیشگی و خوب !

حس آرامش - با خرید دوربین مداربسته

حالا وقتشه که بدونیم با این توضیحاتی که تا الان دادیم ، آیا میتونید به سوال ها و دغدغه های مالی که اول این مقاله بهشون اشاره کردیم ، پاسخ بدید؟ میشه جواب داد که چرا باید دوربین مداربسته بخریم؟ چرا باید هر چه زودتر این کارو انجام بدیم؟
البته برای اینکه به طور قطعی به این سوال ها جواب بدید ، یه سری موضوعات دیگه هم هست که شاید خوب باشه که بدونید. یعنی علاوه بر اینکه بدونیم چرا باید دوربین مداربسته بخریم ، بدونیم که دوربین مداربسته چیه ؟ چه چیزایی در زمان خرید باید بدونیم؟  و در نهایت اینکه به کی اعتماد کنیم و خرید دوربین مداربسته رو انجام بدیم؟
پاسخ همه این سوال ها در مقاله های مجله ما که تیم تحریریه فروشگاه اینترنتی هایپرآلارم تدوین کرده ، به طور کامل وجود داره.

پیشنهاد میکنیم علاوه بر اینکه با اعلام نظرات و کامنت های خودتون ما رو در تدوین مقالات آتی کمک میکنید ، سری هم به بقیه مقالات ما بزنید.

میتونید با فروشگاه هایپر آلارم بیشتر آشنا بشید و از خدمات ما مثل مشاوره رایگان حضوری ، طراحی و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و خیلی خدمات دیگه ، استفاده کنید.

در یک جمله ” خاطر جمع خرید کنید “.


[تعداد: ۴   میانگین: ۵/۵]

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند